eser-0guzhan fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kız tavlama sanatı

2 posters

kız tavlama sanatı Empty Geri: kız tavlama sanatı

Mesaj tarafından eserciyiz Ptsi Tem. 28, 2008 9:46 am

burda eser süperdi Laughing özellıkle anlatırken Smile ama hep ayca yı oynatıyo skeclerde sinir oluyorum o kızaa Cool Razz
eserciyiz
eserciyiz
yeni üye
yeni üye

Kadın

kız tavlama sanatı Empty kız tavlama sanatı

Mesaj tarafından OgUzhAn'mm Ptsi Tem. 21, 2008 12:43 pm

ESer Önce Anlatır skeçi ve sonra skeç baslar

Ewet Sevgili misafirler ideal bir sekilde kız tavlamanız için öncelikle ideal kızı bulmanız gerekir
orasını ben bilmem orası kader kızmet işi ama ideal kızı ben buldum mesela gördüğünüz gibi ayça atolyede cok ideal bir kız arkadasımız hafif bole balık etli sempatik eee hafif dişlek hafif ama çok diil
bunu söyleme dedi o yuzdne yani hafif dişlek
böle bir kızı gordüğünüz zaman ilk olarak kendinizle barısık ollduğunuzu anlatmanız gerekiyo kusurlarıyla dalga gecebilen erkek kendine güvenen erkektir bakın şimdi nasıl o luyo ilk önce kızı gordünüz
- Ayça Cım Meraba
-MEraba esER
-Nasısın
-iim sen
-bende iyim canım ayca cım ben bole hızlı kossam yuvarlanırım
ben denize atlasam duba gibi batmam filan
ohh ne güzel havuza atlasam havuz tasar
vay bee
-esercim?
-efendim
-Şişmanlıkla ilgili bir problemin mi var
-hayır hayır canım ole bişey olurmu ya yok tabiki yani ben kiloyla ilgili şaka yapanlara yapandan daha cok güldüğümü soylemek ve hani kendimle barısı olduğum için yemeğe cıkalım demek için geldim ben yemeğe çıkalım mı? yemek
- ben artık yemesen diyorum eser
-Hııhıh Güzel saka Bak bunada gülüyorum dikkat edersen çünkü ben kendimle barısığım ee güzel ewet eğer rakibiniz biraz dişliyse o biraz zordur
hemen 2. etaba gecmek lazım o yontemde su iterek çekme yontemi kızı biyanadan itiyosun farkında olmadanda cekiyosun yani ondan sonra benhemen gösteriyorum
-ayca meraba
-meraba
- ya ayca
- efendim
-bole herkesin içinde kitap okuyorum ayakları vay efendim en güzel benim ayaklarım kimseyi sallamıyorum ayakları bırak bu ayaklarrı ya
-a a a a
-tabi bırak çirkinsinki sen yani çoğuna gore cirkinsin kabul et
-ben güzelim demedimki
- yaa bırak ben güzelim demedimki derken bile bole bole iddalı konuşmalar falan bırak yemeğe cıkalım mı ??
- hayır
-hayır mı??
-nie ben seni iterek bi yandan da cekerek bole bişey olmuyo mu
-hayır eser hayır
-nası hayır ya
-hayır
-allah bela.. yemeğe cıkalım mı
ya bak hayır ben seni ole germek için diil
- hayır istemiyorum
- ya nolcak cıksak ya
-hayır
-dom..yemeğe cıkalım mı birazcık bee hadi be
-hayır
- olmaz diyosun yani
-hayır olmaz
-ben gidiyimmi burdan
-cehennemin dibine git
-uzaga gidiyim yani
tmm allah be.. yemeğe..

fazlada diretmeye gerek yok çünkü bunu dozu önnemlidir hemen kaçmak lazım ordan hadi bu yöntemde olmadı o zamn kıza artık bilgi biriki yetenek ne varsa dokuceksin n yani bugune kadar ne yapıyosan dokuceksin oda şoyle oluyo

-ayca meraba
-meraba
-ya bişi solicem sen aliye yi seyrediyo muydun
-yani bakıyodum arada,
- ya bırak simdi herkez izliyodu o diziyi aa şimdi orda aliye vardı çocukları olmadan asla onun oyle bi durumu vardı onun bi tane dayısı vardı ilhan sesen onun evlendiği bi kadın vardı münüü onun bi oğlu vardı sevimli tatlı
-aa sey arda
-hayır o ufacık cocuk onun her yeri şirin olsa nolur onun daha büyüğü öss ye hazırlanıyodu
-sey sey ö..
-özgür benim oo benim oo seviyorum tutmuş dizilerde oynuyorum yanii seviyorum yani sen dizileri seviyo musun
-yani seviyorum
-seviyosun bkm yi biliyomusun
-bilmez olur muyum yılmaz erdoğan demet akbağ
-tmm işte sen soy adlarını soyluyosun yılmaz erdoğan ben yılmaz abi diyorum cok yakınım gercekten yani diyorum hocama hocam nasılsınız iyim esercim sen nasılsın der
bazen ilk o beni gorür eser cim nasılsın der ben ses cıkarmam kalır boyle yanii[seyirci güler]
aramız cok iyidir hala iyi mi bilmiyorum ama iyidir
Very Happy
OgUzhAn'mm
OgUzhAn'mm
Admin
Admin

Kadın

http://eser-oguzhanfan.yetkinforum.com